Poloch  Dřevoobráběcí stroje
E-mail Financování Časté dotazy Objednávka

Home

Vítejte na internetových stránkách firmy Martin POLOCH – prodej dřevoobráběcích strojů a nástrojů

Pracujeme v oboru prodeje truhlářských strojů a nástrojů již od roku 1993 kdy byla firma založena Tomášem Polochem a vystupovala do roku 2004 jako fyzická osoba. V roce 2004 byla založena společnost POLOCH, s.r.o., která ukončila působnost na trhu v roce 2008 a veškerou aktivitu přebrala firma Martin POLOCH jako fyzická osoba, která úspěšně pokračuje v prodeji dřevoobráběcích strojů a nástrojů, příslušenství, doplňků a taktéž prodeji použitých strojů. Zaměřujeme se na prodej špičkových strojů a nástrojů renomovaných tuzemských i zahraničních firem. Od počátku klademe důraz na služby, poradenství, servis a spokojenost zákazníka. Snahou firmy je maximálně vyjít zákazníkovi vstříc, po vzájemné konzultaci doporučit optimální technologické zařízení i řešení s odborným poradenstvím a mimořádně výhodným financováním.

Naše firma dodává dřevoobráběcí stroje a nástroje, jako např.: formátovací pila, pásová pila, olepovačka hran, CNC nařezávací pila, CNC obráběcí centrum, odsavač, spodní frézka, vrtačka, soustruh, dlabačka, kompresor, kolíkovačka, srovnávačka, protahovačka, podavač a dále elektrické a pneumatické ruční nářadí, pilové kotouče, pilové pásy, vrtáky, frézy, záhlubníky, atd.

Máme výhradní zastoupení firmy DIMAR vyrábějící dřevoobráběcí nástroje pro profesionální použití v dřevoobráběcím průmyslu.

 Výhradní zastoupení

DIMAR
© 2006 – 2023 IMFsoft, s.r.o.

Levnestroje.cz | Drevoobrabecinastroje.cz | Formatovaci-pily.cz | Olepovacky-hran.cz
Formatovaci-pila.cz | Olepovacka-hran.cz